FarmVille 2 Köy Kaçamağı

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46MB
  • Version 1.7.77
  • Dil İngilizce
  • Firma Zynga
Cihazınız için en uygun hale getirilen bu yeni uygulamayı yüklemeden geçmeyin.

Sen de çok iyi bir çiftçi olabilirsin. İstediğin gibi bir çiftlik kurmak için yapman gereken tek şey bu uygulamayı cihazına indirmek. Çiftliğindeki hayvanlarla ilgilenebilirsin onları besleyip ürettikleri ürünleri toplayabilir böylelikle hem puan hem de altın kazanabilirsin. Tarlana istediğin bitkileri sebzeleri ve meyveleri dikebilir sonra da onları sulayıp büyümelerini beklersin. Onlar büyüyünce de toplayıp puanları kap.

Çiftlik bahçene ağaçlar dik onları sula meyvelerini topla. Bu meyveler sana puan ve yıldız olarak geri dönsün. Her seviye artışında yeni meyve sebze ağaç ve hayvanların kilitleri açılacak. Ayrıca bu yeni oyunda artık istediğin kıyafetleri giyebilir biriktirdiğin altın paralarla yenilerini alabilirsin. Oyundaki yeni seviyelerde kendini test edebilir ayrıca da yeni sebzelerin kilidini açtıkça bir sonraki bölüm için daha fazla su kazanabilirsin. Gizli ve çok nadir bulunan hazineleri de oyuna girme sayına göre toplayabilir malzemelerini satarak hazine bonusları kazanabilirsin. 

Bir çok çiftlik dostunla beraber göle gidip balık tutabilir tuttuğun lezzetli balıkları satabilirsin. Pike'in iskelesi bu iş için çok uygun. Haydi arkadaşlarını topla ve balık tutmaya başla her balık puan altın ve yeni seviyeye geçiş için anahtar. Özel çiftlik maceraları ilgini çekiyorsa bu oyun uygulamalar içinde en iyisi. Siparişlerini hazırla ve satmaya başla hayvanları da yemlemeyi unutma haydi çiftliğe.

FarmVille 2 Köy Kaçamağı indir
DİĞER SÜRÜMLER